Pantum BP2300W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | White
- TootjadPantum
- Mudel: BP2300W
- Saadavus: 5
-
100€
Pantum BP2300W | Mono | Laser | Printer | Wi-Fi | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 337.00 mm |
| Gross height (mm) | 179.00 mm |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Net weight | 4.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 65 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Pantum |
| Producer product name | BP2300W |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote tüüp | Printer |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





